• ارتباط فقط از طریق
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

کاربرگرامی :
استفاده از این سیستم مشروط به پذیرفتن قوانین موجود است.
1.    این سامانه در جهت پیشرفت جامعه انسانی طراحی و راه اندازی شده ، لذا هر گونه سوء استفاده از سیستمی که ابزار عده زیادی ازافراد است نه تنها انسانی نیست، بلکه خلاف قوانین و پیگرد قانونی خواهد داشت . ( قابل ذکر است ، کلیه عمکرد های سیستم به طور خودکار نمونه برداری می شود)
2.     سامانه مجهز به سیستم تشخیص کلمه هوشمند و مانیتورینگ می باشد و قبل از ارسال پیامکی که حاوی کلمات غیر اخلاقی و یا منع قانونی باشد ، ثبت و ضبط می گردد و نمی توانید آن را ارسال کنید و بایستی در قبل آن پاسخگو باشید و در نهایت سیستم متخلف مسدود می گردد .
3.    ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها ( ایرانسل ، همراه اول ...) ، ارسال پیام های غیر اخلاقی ، برنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و سفر ها و... ) حتی به صورت تست یا ارسال هر گونه پیامک شوخی و سرِکاری و بی محتوا ، ارسال سیاسی و.... ارسال هرگونه پیامک ناشناس (مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد و یا دریافت کننده در هنگام دریافت پیام ، نتواند فرستنده آن را بشناسد) ، تمامی تبليغات مرتبط با حوزه خدمات پزشكي و خوراكي ، آشاميدني ، آرايشي و بهداشتي ، مكمل‌هاي غذايي و تجهيزات پزشكي بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی ، فروش هرگونه فیلتر شکن یا VPN ، فیس بوک ، پدیده شاندیز و .... غیر قانونی بوده و ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک ممنوع می باشد و نه تنها سیستم متخلف مسدود می گردد ، بلکه کاربر متخلف به مراجع قانونی جهت پیگیری معرفی خواهد شد.
4.    در صورت تغيير در تعرفه‌هاي ارسال و دریافت پیامک از سوی شرکت و یا سوی ارتباطات سیار و یا اپراتور ها پس اعلام  از طریق پیامک و یا رایانامه به قرارداد اعمال می گردد.
5.    کلیه حقوق مربوط به شماره های اختصاصی غیرقابل انتقال به خریدار بوده و خریدار صرفاً در ان مدت حق استفاده انحصاری از آن شماره را خواهد داشت.
6.    در صورتیکه فروشنده مجبور به وضع محدوديت‌هايي در زمانبندي انتقال پيامك هاي مربوط به خريدار به علت بروز و یا اعلام مشكلات يا شرايط بحراني از سوي شرکت  و یا اپراتورهای تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني گردد ،‌ خريدار ضمن پذيرش شرايط  تعیین شده ، موظف به رعايت زمان ‌بندي مذكور مي‌باشد.
7.    مسؤليت کلیه متون و محتواي پيام‌هاي ارسالي توسط سیستم به طور کامل به عهده خريدار مي‌باشد .
8.    خریدار مجاز به ارسال پیامك بصورت ناشناس نمي‌باشد- كليه مسئوليت و عواقب ارسال پيامك ناشناس كه نتيجتاً باعث وارد آمدن خسارت و يا اعمال جريمه از سوي اپراتورهاي تلفن همراه كشور و يا ساير مراجع ذيصلاح قانوني به فروشنده گردد ، به طور كامل به عهده و متوجه خريدار بوده و مكلف به جبران ان مي باشد .
9.    مسؤلیت کليه آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خریدار براي مشتریان خود و جبران تمامی خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده خریدار مي‌باشد و هیچگونه مسئولیتی متوجه فروشنده نمي باشد.( پيام ناشناس پيامي است كه گيرنده پيام در زمان دريافت ، قادر به شناسايي هويت فرستنده پيامك نباشد).
10.    خريدار موظف به رعايت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي شركت که به شكل كتبي از طرف فروشنده به خريدار ابلاغ مي‌شود ، مي‌باشد.
11.    خریدار موظف به رعایت کلیه قوانین دولت الکترونیک از قبيل قوانین امنيتي اينترنت، قوانین امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي کامپیوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد –خریدار نباید رمز و اطلاعات سیستم خود را در اختیار سایر افراد قرار دهد و نیز رمز ورود خود را تغییر دهد . در غير اين صورت ضمن پاسخگويي بايستي جبران خسارت وارده را بنمايد .
12.    خريدار در ارسال پيام‌هاي تجاري نبايد از Header هاي فریبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده و همچنين از عناوين موضوعي اشتباه يا گمراه‌كننده استفاده نمايند در غير اينصورت بايستي پاسخگو باشد.
13.    محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد. - باعث تشویش اذهان عمومی نگردد - مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد - به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند - با سياست‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد - با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد .
14.    اگر چه خدمات این شرکت به بیش از چند هزار مجموعه خصوصی و دولتی و چند صد نمایندگی رسمی در کشور نشان دهنده کیفیت خدمات است و تلاش مهندسان این شرکت با هدف تولید محصولات با کیفیت و رضایت مشتری است ، اما در صورتی که به هر دلیلی اعم از اختلال در اینترنت و یا شبکه و غیره  ، سرویس این شرکت از دسترس خارج و یا با اختلال مواجه گردد ، شرکت نهایت تلاش خود را در رفع  سریع مشکل خواهد داشت ، در این گونه موارد شرکت هیچ مسئولیتی در قابل خریدار نخواهد داشت و خریدار ضمن پذیرش شرایط به وجود آمده ، بایستی همکاری لازم را داشته باشد در غیر این صورت بایستی جبران خسات بنماید.
15.    مکالمات تلفنی شما با کلیه کارمندان شرکت با هدف افزایش رضایت مندی مشتری ، نظارت بر مکالمات کارمندان و نحوه ی برخورد آنها با مشتری و یافتن سریع پاسخ سوالات مشتری توسط کارشناسان ارشد شرکت در زمانی دیگر ضبط می گردد.
16.    نرم افزار برای کاربرد های عادی و عمومی طراحی شده و بهره کشی از نرم افزار در کاربرد هایی با ترافیک دریافت بالا مانند  برنامه های رادیویی و...  مجاز نبوده و در صورت خسارات بایستی جبران خسارت بنمایید. در این گونه موارد باید  بخشی از نرم افزار بر روی یک زیرساخت اختصاصی راه اندازی شود تا جوابگوی نیاز آن سازمان باشد .
17.    خریدار حق واگذاری سرویس خود را تحت هیچ عنوان و شرايطي ولو به وكالت يا نمایندگی يا مشاركت و .... به غيررا ندارد مگر با کسب موافقت کتبی از شرکت .
18.    مسئولیت اخذ مجوز های لازم از دستگاه های مربوطه در خصوص فعالیت های خاص ، تجاری و ... بر عهده خریدار بوده و فروشنده صرفا فروشنده بوده و تعهدی در قبال نوع کاربری و مسئولیت استفاده از آن نخواهد داشت و دصورتی که خلاف قوانین کشور باشد ، خریدار بایستی جبران خسارت بنماید.
19.    در هر زمان ممکن است مواردی به مفاد فوق افزوده گردد ، بدیهی است خریدار موظف است به صورت دوره ای صفحه قوانین ( این صفحه ) را مطالعه نماید.
20.    استفاده از سیستم مشروط و به منزله پذیرفتن قوانین موجود می باشد.

اضافه کردن نظر

قبل از ارسال نظر لطفاً به نكات زير توجه فرماييد:
- لطفاً نظرات خود را به زبان فارسي ارسال کنيد. ( ارسال نظر به زبان هاي ديگر مجاز مي باشد اما ترجيحاً به زبان فارسي نظر خود را ارسال کنيد).
- نظراتي که به صورت فينگيليش ، پينگيليش ( زبان فارسي با حروف انگليسي ) نوشته شوند حذف خواهند شد.
- مسئوليت نظرهاي ارسال شده بر عهده فرستنده آن است و اين سايت هيچ مسئوليتي در قبال نظرهاي ارسالي ندارد.
- قرار گيري نظرها در سايت به معني تاييد آنها توسط وب سايت نيست.
- در هنگام ارسال نظر ، آدرس IP شما در سايت ذخيره مي شود اما در سايت منتشر نخواهد شد.
- نظرات پس از تأييد مدير در سايت منتشر خواهد شد.
– شما مي توانيد با وارد كردن آدرس ايميل خود از نظرات ساير كاربران در مورد موضوعي كه شما نيز در نظرسنجي آن شركت كرده ايد مطلع شويد


کد امنیتی
تازه سازی

درباره اصفهان پيامك

اصفهان پيامك سامانه اي نوين و در عين حال متنوع در دنياي پنل هاي مشابه فارسي زبان است، ارتباط مستقيم با اپراتور، امنيت بالا، قيمت مناسب و تيم پشتيباني آموزش ديده از ويژگي‌هاي برتر آن مي‌باشد. اصفهان پيامك كار خود را از زمستان92 آغاز نموده است.

راه های تماس با ما

خط ویژه  09373770498، ارسال پيام به رايانامه ما و يا كليك بر روي لينك پشتيباني در پنل از خدمات ما بهره مند شويد.

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس تلفنی فقط ساعت 13 الی 16 و 20 الی 23